Wszystkie produkty które Państwu oferujemy pochodzą od producentów, którzy legitymują się wdrożonym i sprawnie funkcjonującym systemem ISO 13485, regulującym procesy zarządzania jakością w sektorze wyrobów wytwarzania medycznych.

Nasze procedury wewnętrzne określają również tak istotne wymagania wobec dostawców jak znakowanie CE czy spełnienie wymogów stawianych przez MHRA (The Medicines and Healthcare products Regulatory Agency) z siedzibą w Wielkiej Brytanii i nadzorującej obrót artykułami medycznymi. Wymienione wyżej regulacje spełniają założenia unijnej dyrektywy medycznej 93/42/EEC.

Ale to nie wszystko. Każdy z naszych produktów które Państwu oferujemy, został przetestowany przez lekarzy specjalistów współpracujących z naszą firmą. Ich opinie, rady i wskazówki pozwalają nam rozwijać i ulepszać produkty poprzez rekomendowanie tych uwag współpracującym z nami dostawcom.

Jednocześnie staramy się wybierać tych producentów, którzy mogą nam zaoferować oczekiwany przez naszych klientów wysoki poziom jakości przy rzeczywistej wartości rynkowej towaru.

Nasza jakość nie kończy się na dostarczeniu klientowi wysokiej klasy produktów. Nasza jakość to najwyższy standard usług, terminowość dostaw, indywidualne podejście do każdego klienta, oraz współpraca ekspercka. Nasza jakość to praca którą wkładamy w to, abyście czuli się Państwo w pełni usatysfakcjonowani.

                                                                       

                                                             Z poważaniem,

                                                           Przemysław Wróbel

                                                                   właściciel

 

 

 

    


 

 


Strona głównaStrona główna

Koszyk  

jest pusty

Promocje

Wszystkie promocje

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę